LAJMI I FUNDIT/Situata në Shkup po del jashtë kontrolli, VMRO mblidhet para KSHZ-së

​Disa dhjetera anetare dhe simpatizantë të VMRO DPMNE në këto momente grumbullohen para nderteses se KSHZ e cila paralajmeroi press konference ne oren 21:00.

Loading...