ShowBiz

Ledion Liço ju prezanton dy ‘yje’ të vegjël (Foto)

Sala-Hoxha-dhe-Ledion-Lico-1

Ledion Liço ka prezantuar për herë të parën nipin dhe mbesën e tij.

“Nipi & mbesa & Plaku i Borës “Me borën, me borën pak nga pak bëmë një plak, një plak topolak”- shkruan fedioni në foton e publikuar të dy vogëlushëve. Kjo borë në Tiranë ka shtuar gëzimin e të gjithëve. Grupe njerëzish të bërë së bashku kanë kujtuar kohët e vjetra kur bora nuk i shte një çudi. / Gazeta Express/

screenshot-17_1484220659-5844248

To Top