Sport

Lëndohet rëndë Zlatan Ibrahimovic

b5f5c3fc433492c50192

Zlatan Ibrahimovic është lënduar në fund të sfidës me Anderlechtin, ndeshje kjo që ka shkuar në vazhdime dhe gjysmëfinalisti i radhës do të mësohet pas 30 minutave apo edhe ekzekutimit të penalltive. Ibra u lëndua në minutën e 90’të, vendin e tij e zuri Anthony Martial, shkruan Gazeta Express.

To Top