Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi celebrates after scoring his team's third goal during the Spanish league football match between Barcelona and Alaves at the Camp Nou stadium in Barcelona on August 18, 2018. (Photo by LLUIS GENE / AFP) (Photo credit should read LLUIS GENE/AFP/Getty Images)

Leo Messi i cili u lëndua në ndeshjen kundër Sevillas dhe humbi përballjën kundër Inter dhe Real Madrid, tashmë është kthyer në seancën stërvitore.

Në fillim klubi i Barcelonës informoj se ai do të jetë jashtë fushës pëe 3 javë, por rikuperimi i tij shkoj shumë mirë dhe ai u rikthey më herët në seancat stërvitore.

Qëllimi i Leo Messit tani është të jetë i gatshëm për ndeshjën kundër Inter në kuadër të Ligës Kampionëve që do të zhvillohet javën e ardhshme.

CATEGORIES

Loading...