Librazhd, makina e blinduar del nga rruga, plagoset drejtuesi

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në Librazhd, ku është përfshirë një automjet i blinduar.

Autoritetet lokale njoftojnë se bëhet fjalë për një mjeti të licencuar për transportin e parave, i cili ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për pasojë, një person ka mbetur i lënduar. Shkak për aksidentin dyshohet të jetë bërë shpejtësia tej normave të lejuara.

Loading...