Këngëtarja e njohur Linda Halimi tash e sa vite është shpërngulur në Atlanta të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Projekti i saj i fundit mbetet kënga “Rock Wine”, të cilën ajo e langoi vitin e kaluar në gjuhën angleze.

Linda ishte bërë shumë e përfolur në media për ndryshimin e saj drastik, kjo pasi ajo kishte arritur të humbiste shumë peshë.

Tani, këngëtarja gëzon linja të përkryera, dhe janë të shpeshta pozat atraktive që ajo sjell në rrjetet sociale.

Së fundmi, Linda ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive në tuta, teksa pozon në urën e Atlantas.

Ajo duket mjaft tërheqëse dhe në top formë, teksa rrëmben vëmendjen me pozat e saj.

Loading...