Linjat bombastike të 48 vjeçares Jennifer Lopez, shfaqet super seksi (Foto)

Jennifer Lopez arrives at the MTV Video Music Awards at The Forum on Sunday, Aug. 24, 2014, in Inglewood, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Këngëtarja latine, Jennifer Lopez përveç që është ndër këngëtaret më të suksesshme në botë, me këngë dhe hite të panumërta, ajo poashtu komentohet shumë edhe për format e saj fizike.

Me linja bombastike të cilat ajo i posedon arrin që edhe në moshën 48 vjeçe të hyjë në mesin e femrave më seksi në botë.

Së fundi ajo ka pozuar për revistën Bazaar, e veshur vetëm në bikini ajo në këtë imazh shihet në krah të një modeli mashkull, por padyshim është fiziku i saj që merr gjithë vëmendjen.

Ndryshe, Jennifer është në lidhje më ikonen e bejsbollit, Alex Rodriguez.

Loading...