Po thotë që po qëndron e vetme.
Lori Hoxha ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet në një plazh, shkruan lajmi.net

E veshur me bikine të kuqe, Lori kishte nxjerrë në pah linjat trupore, duke u dukur më seksi se kurrë më parë.

Me një pozë provokuese, Lori ka eksituar dhe nuk ka lënë vend për imagjinatën mashkullore.

sola solita

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Loading...