Lori Hoxha është njëra nga trashëgimtaret e famshme të gjigantit mediatik “Top Channel”.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka treguar pamjen e saj shumë të kuruar dhe seksi.
Aty Lori nuk kishte treguar aspak fytyrën sepse ia mbulonte kapelja dhe sigurisht pija të cilën ajo po e pinte.

Duket se pushimet verore Lori i ka filluar shumë më herët se zakonisht./Indeksonline/

Lexo më shumë në: http://kosovarja.mobi/showbiz/

Loading...