Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka kaluar disa ditë vërtetë speciale në Maldive dhe një fakt vihet re edhe në publikimet e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një bikini të bardhë dhe me një akullore në dorë.

Lori duket mjaft seksi dhe në formë dhe këtë e dëshmon edhe përmes kësaj foto të publikuar në rrjete sociale.