Sigurisht jo më si lojtar, por në rolin e lënë bosh prej Alban Bushit.

“Panorama Sport” shkruan se ish-kapiteni dhe Ervin Bulku janë kandidatët kryesorë për postin e menaxherit të kombëtares.

Bulku prej kohësh është bërë pjesë e stafit të Kombëtares, ndërkohë që tani me shumë mundësi edhe Cana do të bëjë të njëjtën gjë.

 

 

Loading...