ShowBiz

Luana më “hot” se kurrë! Ekspozon gjoksin gjigand dhe format trupore [Video]

Luana-Vjollca-5-696x389

Luana Vjollca ekspozon gjoksin gjigand dhe format trupore tek videoja “hot”…

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të njohura dhe seksi shqiptare. Ajo arrin gjithmonë të tërheqë vëmendjen me perfomancat e saj apo edhe daljet televizive. Por videoja e fundit shkon përtej imagjinatës dhe këtë herë i ka vënë kapakun të gjithë “gojëve të liga”.

Sot ajo ka postuar një video ku gjendet nën ujë, ku vlen të thuhet se ajo duket seksi dhe në video bien në sy linjat e saj perfekte trupore. Dhe videon mund ta shikoni më poshtë.

This is where I belong. ⚓️🌊 @gopro

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

To Top