ShowBiz

Luana ndez Stambollin me FOTO çmendurisht seksi

auto_Luana_Vjollca11512678589

Kohët e fundit një nga destinacionet e preferuara të moderatores Luana Vjollca është bërë Turqia.

Edhe këtë javë ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale. Ndër të tjera, ajo ka krijuar një varësi të çuditshme me ushqimin, që i gatuajnë atje dhe e ka shndërruar në të preferuarin e saj.

Pavarësisht se nuk i ndahet ushqimit, ajo vazhdon të jetë super sexy. E veshur me një fustan, që i tregon me detaje linjat trupore. Luna duket shumë ‘hot’.

Me siguri ajo ndez zjarrin dhe në shtetin që ka vizituar së fundmi.

To Top