Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca gjithmonë di të paraqitet e bukur dhe me sharm.


Luana gjendet në Milano e cila po ‘tronditë’ atje me paraqitjen e saj tejet seksi.

Me xhinse të ngushta e xhemper më ngjyrë të kaltër, Luana vë në pah të pasmet e saja bombastike.

Loading...