ShowBiz

Lumi B prezanton ‘klikën’ e tij (Foto)

lumiiii_1490014029-4188597

Është njëri ndër reperët më të njohur.

Bëhet fjalë për reperin Lumi B, transmeton Gazeta Express.

Së fundmi Lumi në profilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me djalin dhe bashkëshorten e tij.

‘My click’, kishte shkruar Lumi./Gazeta Express/

lumii_1490013802-6877777

To Top