Zënkat në mes Majlinda Zekës dhe reperit Majk kanë filluar ditën e djeshme, shkruan GazetaBlic.

Ishte reperi Kastriot Rexha i cili i ktheu komentin një fanseje në llogarinë e tij ‘Instagram‘ duke treguar se Majlinda nuk ia lejon qe ta sheh djalin e tij, Roanin.

Shikojeni postimin:

Pas këtij komenti reagoj edhe Majlinda.

Ajo tha se ai nuk kujdeset aspak për jetën  e Roanit, të gjitha shpenzimet e tij i kryen ajo.

Shikojeni postimin  e ish të dashurës së reperit:

Majlinda, siç duket nuk e ka lëne me kaq ajo ka publikuar një imazh të djalit të saj Roanit kur ka qenë bebe, duke i bashkëngjitur një mbishkrim ku tregon se nuk ka dashur që problemet private të i bëj publike gjithmonë ka  heshtur por nuk do hesht kësaj radhe kur dikush e përdor  famën për të arsyetuar mosveprimet e duhura.

Shikojeni postimin e plotë të saj, duke i bashkëngjitur edhe këtë foto:

Ndryshe, Majk është njëri nga këngëtarët i cili njihet se ka pasur shumë të dashura dhe të gjitha të dështuara.

Nuk ka shumë kohë që është ndarë nga Melita Nushi.

Edhe pse me jetën e tij private Majk si ka punët mirë, të paktën me muzikë po! Ka disa këngë që i ka publikuar dhe janë bërë hite.

Loading...