Një makinë policie ka dalë nga rruga ditën e sotme duke lënë të plagosur 3 nga efektikët e policisë.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Shënkollit.

Efektivet e plagosur janë dërguar në spital ku kane marrë ndihmën e nevojshme.

Vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe motiveve të aksidentit. /albeu.com/

Loading...