Marina VJollca është ndër femrat më të komentuara të ekranit shqiptar.
Emri i saj u bë edhe më i komentuar që nga koha kur u lidh me reperin Getoar Selimi si dhe martesa me të, shkruan lajmi.net.

Që prej kur përfundoi angazhimin në emisionin “C’est La Vie”, Marinën nuk e kemi parë të jetë duke punuar rreth ndonjë projekti të ri.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar së fundi disa imazhe në të ciat shihet e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë vjollce.

Ajo shfaq linjat perfekte, teksa pozonte e shtrirë në shtrat, ndërsa po qëndronte në një ambient luksoz, që supozohet të jetë shtëpia e çiftit.

Vjollce?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

?

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Loading...