Është një nga modelet më të njohura shqiptare.

Angela Martini është modelja e cila tash e një kohë nuk e shohim shumë aktive në profesionin e saj, shkruan lajmi.net.

Kjo ngase, Angela më shumë i është përkushtuar jetës private, madje vitin që kemi lënë pas ajo u martua me Dragos Savulescu.

Në fotografinë e fundit, Angela shfaqet tejet atraktive, e veshur në një bodysuit të bardhë, me të cilin vinte në pah format trupore.

Fokus në këtë imazh të Angelës ishin gjoksi dhe këmbët seksi, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në çdo paraqitje publike. /Lajmi.net/

Loading...