Këngëtarja Morena Taraku po qëndron në Turqi për xhirimet të klipit të ri të cilën e ka me dy Dj. më të suksesshëm kosovar, DJ. PM dhe Dj. Dagz.

Derisa gjendet atje po shftyrëzon rastin t’i vizitoj edhe disa nga vendet e bukura që ka Stambolli.

Ajo madje e ka vizituar edhe xhaminë më të frekuentuar atje dhe është mbuluar me shami, stil ky i cili tregon anën e saj që kurrë se kemi parë, kjo pasi Morena gjithmonë shfaqet provokative.

Në foton e postuar në Instagram ajo shihet me modelen poashtu seksi Laureta Bardoniqi.

Kënga ‘Femnat’ pritet të publikohet në fund të muajit Maj.

Loading...