Një fëmijë 4-vjeçar është mbytur paraditen e së hënës në pusin që shërbente për furnizimin me ujë të familjes.
Ngjarja ka ndodhur në fshatin Ruzhdie të Fierit.
Fëmija me iniciale F.K. dyshohet se duke luajtur në oborrin e shtëpisë është rrëzuar dhe është mbytur në pus
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...