Loreta Kaçka e njohur për të gjithë si Lori është këngëtare shumë e dashur për publikun tonë…

Ajo është karakterizuar gjithmonë për mënyrën e veçantë të veshjes, shkruan orainfo.

Loreta Kaçka e gjithmonë shquhet për paraqitjet e saj tejet të bukura dhe elegante.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante.

Loading...