Noizy është reper shumë aktiv në skenën muzikore shqiptare.

Noizy është vazhdimisht i angazhuar si me projekte të reja muzikore ashtu edhe me koncerte, shkruan lajmi.net.

Reperi shumë herë përmes pamjeve që ka sjellë në rrjete sociale, ka treguar se i ka pasion veturat dhe posedon disa sosh nga brendet më të shtrenjta.

Së fundi, ai ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën ka treguar veturat që posedon.

“Edhe nëse nuk i keni këto, unë nuk do t’ju bëj ‘diss’. 2008-2018”, ka shkruar Noizy.

Loading...