Sonte ka lansuar këngën e re.
Këngëtarja Big Mama ka hedhur në Youtube të finalizuar klipin dhe këngën e titulluar ‘I len krejt’., shkruan lajmi.net

E ajo që vlen të komentohet është pamja e saj.

Big Mama është paraqitur më seksi se kurrë më parë, duke e treguar trupin pas kileve të tepërta që ka hequr.