Xhesika Berberi është një nga modelet më simpatike shqiptare.
Ajo prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku edhe po e zhvillon karrierën prej modeleje, shkruan lajmi net.

Ndërsa, ajo ka raporte të mira me modelen dhe këngëtaren Afërdita Dreshaj, së cilës ia uron sot ditëlindjen.

Me një video provokuese të publikuar në Instagram, Berberi uron miken e saj të ngushtë:”Urime ditëlindjen për më të mirën, të ëmblën, të keqen. Të dua”, shkruan ajo.

Ato po ashtu, janë gjithnjë pranë njëra-tjetrës, madje Berberi ka festuar martesën e Afërditës një muaj përpara./Lajmi.net/

Loading...