Këngëtari i njohur, Meda ka paralajmëruar se shumë shpejt do të sjell këngën e tij të re në bashkëpunim me reperin e njohur, Gjikon.

Këtë lajmërim,  e ka bërë përmes një postimi në “Instastory”, i cili ka ndarë një fotografi bashkë me Gjikon, përmes së cilës ka paralajmëruar se dyshja janë duke punuar për një bashkëpunim, shkruan rtv21.tv

Titulli i këngës dhe data e publikimit të saj ende nuk dihet, e vetmja që ka treguar Meda, ka qenë që do të vijë së shpejti.

 

Loading...