ShowBiz

Meda i lumtur në krahët e bashkëshortes (Foto)

meda21

Mehdin Përgjegjaj i njohur me emrin artistik Meda, është padyshim ndër këngëtarët më të njohur në vend.

Meda është shumë i angazhuar me punë, projekte të reja e mbrëmje të shumta muzikore, transmeton Gazeta Express.

Por, pavarësisht gjithë këtyre angazhimeve, Meda është një baba dhe bashkëshort shumë i përkushtuar.

Këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve të shumta që publikon me familjen e tij.

Së fundmi ai ka publikuar një imazh ku shihet në së bashku me bashkëshorten e tij Luljetën.

Çifti i njohur kanë qenë në një dasmë së bashku ku edhe duken shumë bukur.

“Ne Dasem te Muhamet Sejdiu”, ka shkruar Meda.

To Top