Pasi mediat serbe kanë shkruar për Era Istrefin, duket se ajo ka arritur të depërtojë edhe në shtetin turk.

Mediat e këtij vendi shkruajnë se Era është kombinim i dy këngëtareve me famë botërore.
Bëhet fjalë për Rihannën dhe Sian, të cilat, sipas onedio, mund të gjenden tek këngëtarja shqiptare, Era.

eras (1)

Loading...