Zaimina Vasjari ka treguar gjatë gjithë kohës se ka një super trup.

Madje edhe pas lindjes së vajzës së saj ajo nuk i humbi linjat e saj prej modeleje.

Por tashmë që erdhi vera, Zaimina ka treguar se ka nevojë për të luftuar celulitin.

Ky është një makthi i të gjitha femrave. Dhe nëse ju ngushëllon sado pak, mos u shqetësoni edhe Zaimina e ka. /Gazeta Express/

Loading...