Mëngjesin e sotëm këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ka nisur me një postim mjaft tërheqës në rrjete sociale.

Në këtë foton e publikuar në Instagram këngëtarja shfaqet duke u relaksuar në pishinën e resortit të përzgjedhur në Dubai për të kaluar pjesën e dytë të muajit të mjaltit. Më e re relaksuar dhe në formë se kurrë Myrtezaj dukej në formë të mrekullueshme fizike dhe shumë seksi.

xhensilaaa_1505894123-9415643

Loading...