ShowBiz

Mes shalëve të Marinës jo vetëm timoni, por edhe… Super! (VIDEO+FOTO)

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina ka publikuar në rrjete sociale disa video tejet provokuese dhe njëkohësisht të rrezikshme. Në këto video ajo shfaqet duke i dhënë makinës me pjesën e kofshëve.

Gjithashtu ajo që bie më tepër në sy është pikërisht tatuazhi i Marinës në pjesën rrëze kofshës, i cili e bën te duket edhe më seksi. Nuk është hera e parë, që vajza e Eli Farës provokon me postimet e saj në rrjete sociale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top