Të çmendur pas Bidait? Që femrat shqiptare janë ndjekëse të flakta të Bidait, nuk kishte pikë dyshimi, por duket se telenovela indiane, që po thyen rekordet e audiencës në Shqipëri, ka edhe fansat meshkuj.

Fotot flasin qartë. Është një pikë bastesh sportive në kryeqytet, ku ndryshe nga sa mendohet, burrat nuk janë duke parë futboll, por të fokusuar me shumë kujdes, tek telenovela indiane Bidai, e transmetuar në TV Klan. Duket se edhe fanella e Ronaldos dhe Shevchenkos po ndjehen xheloze nga ky fakt. Madje aq shumë është hutuar njëri nga zotërinjtë, sa që ka harruar të ulet.

bidai aktoretbidai-1

Loading...