Lionel Messi ka vendosur një kusht për të qëndruar në Barcelonë

Lionel Messi e ka kushtëzuar Barcelonën për ta vazhduar kontratën.

Reprezentuesi argjentinas ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të transferojnë pesë yje në skuadër gjatë verës, nëse dëshirojnë të mbetet në Camp Nou.

“Don Balon” raporton se ylli argjentinas ka kërkuar transferimin e lojtarëve si:  Coutinho, Bellerín, Verratti, Bernardo Silva dhe Mbappe, përcjell “lajmi.net”.

Messi ka kontrtë me Barcelonën deri në vitin 2018.

cit-9

Loading...