Ajo njihet për provokimet e shpeshta në rrjete sociale.

Aurela Hoxha, e cila njihet për jetën luksoze dhe që nuk heziton ta ndajë me ndjekësit e saj, vjen me postimin e radhës provokues, shkruan Kosovarja.

Ajo ka postuar disa pamje duke ecur midis sheshit, por ajo çfarë tërheq vëmendjen është veshja e saj, e cila shihet me pantallona të zbërthyer dhe me sytjena të kuqe.

Me shikim nga kamera, Aurela shihet duke “sfiluar” rrugëve, e cila nuk heziton ti shfaq linjat e saj trupore, që janë për çdo lakmi.

Me fizikun e saj dhe me postime të shumta, Aurela Hoxha ka mbledhë deri sot mbi 444 mijë ndjekës në Instagram. /Kosovarja/

Loading...