Zv. kryeministrja dhe ministrja për Punë të Jashtme, Ekaterina Zakharieva vazhdon vizitat në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Zakharieva, siç njoftojnë nga MPJ të Bullgarisë, do të jetë në Shkup në hapjen zyrtare të festivalit “One Love Tour 2018”, ku marrin pjesë shumë artistë nga Bullgaria dhe Maqedonia.

Ministrja bullgare mbrëmë qëndroi për vizit në Strumicë dhe Novo Sello./Telegrafi/

Loading...