13 C
Skopje
Tuesday, February 19, 2019
Home ShowBiz “Mke mungu”dueti i Skerdit dhe Norës

“Mke mungu”dueti i Skerdit dhe Norës

Së shpejti publikohet videoklipi i bashkëpunimit të Skerdit dhe Norës

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Skerdi dhe Nora Istrefi muaj më parë patën bërë publike se do të sjellin një bashkëpunim.

Dueti mbanë emrin “Mke mungu” dhe së shpejti do të publikohet edhe videoklipi i këngës.

Dyshja kanë bërë të ditur që xhirimet e videoklipit kanë filluar përmes imazheve të publikuara në rrjetin social, Instagram.

Artistët nuk kanë dhënë një datë të saktë për publikimin e këngës dhe mbetet të shihet se kur do të lansohet projekti i finalizuar.

“Si Bugatti” mban emrin kënga e fundit e Skerdit, ndërsa e Norës ajo “As ni gotë” në bashkëpunim me Mixey-n./21Media

Loading...