Bella Hadid modelja amerikane është një nga modelet më të ndjekura.

Ajo numëron rreth  20 milion ndjekës në Instagram.

Perveç kësaj modelja është shumë aktive, pasi ajo publikon herë pas here foto dhe video nga punët e saj.

Kohët e fundit modelja është  shëndrrua dhe në një ekspozitë arti për edicionin e fundit të revistës POP

Image Kurse dje modelja ka publikuar foto nudo ku ka thënë;’Shiko fytyren tënde dhe frymëzou’

Loading...