Albin Kurti i pari kishte nisur të përleshej me Policinë, e në mbrojte të tij i dolën edhe deputetët tjerë përfshirë edhe ata të AAK’së, Daut Haradinaj dhe Lahi Brahimaj.

Gjatë daljes nga ndërtesa e Kuvendit të Kosovës, deputetet opozitar janë përledhur me Policinë. Në mbrojtje të Kurtit i ka dal Daut Haradinaj dhe Lahi Brahimaj.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4qloHj-QoFA]
Loading...