Modelja e njohur Morena Taraku ka mbushur llogarinë e saj në Instagram me plot e përplot imazhe në të cilat shfaqet e mahnitshme.

Në disa prej tyre tejet provokative e në disa të tjera më pak, bukuroshja e cila e ka sfiduar veten edhe në muzikë po ndiqet nga një numër i madh njerëzish, shkruan lajmi.net

Së fundmi ajo i ka shpërblyer me një foto ku shfaqet shumë e ‘zjarrtë’ me një veshje të zezë e të tejdukshme gjersa është future në vaskë.

Përkrah imazhit të publikuar zeshkanja seksi ka pranuar komente të ndryshme dhe pëlqimet e shumta nga ata që e duan nuk kanë munguar./Lajmi.net/

Loading...