Modelja Morena Taraku e cila e sfidoi vetene dhe si këngëtare po cilësohet si femra më ‘hot’ që keni pasur rastin t’a shihni në palestër.

Tek kjo e fundit Morena së fundmi ka shkuar e veshur shumë shkurt meq rast ka zgjedhur t’ua tregoi dhe tatuazhin që e ka ndër vithe, shkruan lajmi.net

Nëfakt ajo është vetëm njëra nga tatuazhet që zeshkanja teksi i ka dhe si duket nuk e ka ndërmend të ndalet duke vizatuar edhe shumë të tjera.

Emri i Morenës është komentuar shpesh edhe për intervenimet kirurgjike dhe i kanë dalë detaje duke përdorur fotoshopin.

Por pavarësisht kësaj ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe po i mban fansat e informuar rreth përditshmërisë së saj./Lajmi.net/

Loading...