Maqedoni

Moti gjatë ditës në Maqedoni

Moti_Ftohte-2

Gjatë ditës do të mbretërojë mot kryesisht i vranët, në pjesët perëndimore dhe jugore rreshje shiu, ndërkaq në male priten rreshje bore.

Temperatura maksimale do të jetë 9 gradë celsiuz.

Në Shkup e rrethinë deri më 4 gradë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top