Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Mot-me-vranesira-780x439

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët ndërsa në jug-perendim të vendit do të ketë shi në lokalitete malore.

Do të fryjë erë nga jugu, veriu dhe jug-veriu.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 10 deri në 18 gradë Celsius kurse maksimalet do të arrijnë deri në 36 gradë Celsius.

Niveli i UV indeksit do të jetë 6.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top