Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira, në pjesët veriore dhe në male me reshje të borës. Do të fryjë erë e fortë veriore, që në kohë të caktuara do të arrijë shpejtësi edhe mbi 60 kilometra në orë.

Temperatura dotë lëvizë nga -2 deri në 7 gradë Celsius.

Loading...