Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

reshje-shiu-debore-permbytje-moti-ne-vend-rruge-te-bllokuara

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të pakëta të shiut dhe borës në vendet më të larta malore. Do të fryejë erë e dobët nga drejtimi verilindor.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 2 deri 9 gradë celcius, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Moti në Shkup do të jetë i ngjashëm, me temperaturë maksimale deri 8 gradë celcius.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top