Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira, ndërsa në lugina do të paraqitet mjegull.

Nga DPHM thonë se temperatura ditore do të arrijë deri 10 gradë celcius.
Moti i ngjashëm dhe me temperatura më të larta do të jetë deri në fund të janarit./Telegrafi/

Loading...