Afërdita Dreshaj është emër i njohur për publikun.

Pas famës që ka arritur ta ketë Afërdita Dreshaj, ajo është shndërruar si një person shumë i komentuar në media.

Përveç vetes ka inkuadruar në botën e të famshmëve  edhe motrën, Jehonën, pasi prej kur kanë nisur pozat joshëse të cilat i kanë realizuar bashkë, motra e modeles dhe këngëtares shqiptare po njihet nga të gjithë, pa pasur nevojë të merret me diçka të caktuar si: muzikë e art.

Jehona madje po shoqërohet edhe me miket e afërta të Afërditës dhe në paraqitjen e tyre të fundit, ajo ka provokuar keq ndjekësit e Xhesika Berberit.

Xhesika e ka publikuar një imazh ku Jehona shihet duke provokuar rënd me gjuhë.

Loading...