ShowBiz

Motra e Kim i hynë briskut (Foto)

kendalljenner-780x439

Kishte miliona ndjekës në Instagram por që nga nëntori fansat e saj nuk kanë më qasje pasi që ajo e mbylli përgjithmonë.

Arsyeja qëndronte tek akuzat e njerëzve që i bënin për shkak të ndërhyrjeve të mundshme që ajo i kishte bërë në buzë.

Paçka se kishte mohuar gjithçka duke thënë se ishte grimi i tepruar ai që ia vinte në pah buzët, transmeton ORAinfo

“Unë nuk aplikoj buzëkuq asnjëherë, vetëm në raste të rralla dhe atë vetëm më ngjyrë të kuqe në ndezur. Një ditë Kylie u kujdes për grimin tim, një aplikim shumë më i rëndë se makijazhi që e vë zakonisht”, ka thënë 20 vjeçja.

Por ndjekësit nuk kanë dashur t’ia dinë duke e akuzuar se kishte rënë në grackën e operacioneve dhe se janë shqetësuar se tani ‘vajza më normale e familjes’ është shndërruar në një Kardashian të zakonshme.

To Top