Motrat Dreshaj nuk ndalen… ato mahnisin me bukurinë e tyre plot sharm

Janë ndër motrat më të komentuara në shtypin rozë.

Afërdita dhe Jehona Dreshaj ka kohë që po jetojnë dhe veprojnë në Amerikë, ashtu siç edhe tregojnë me postimet e tyre, shkruan Kosovarja.

Njëra brune, tjetra biondinë marrin gjithmonë vëmendjen e të tjerëve me bukurinë dhe trupat e tyre që janë për çdo lakmi.

Mirëpo kësaj radhe, Afërdita ishte ajo e cila ka postuar një “selfie” bashkë me Jehonën, duke fokusuar kështu fytyrat e tyre, sa engjëllore aq edhe tërheqëse.

Kaq të freskëta duken ato sot. /Kosovarja/

Loading...