Mundohet t’i tregojë thonjtë e rregulluar por Adelina zbulon diçka tjetër (Foto)

Po jeton ditët më luksoze të jetë së saj.

Që nga martesa me biznismenin maqedon Adelina Tahiri përmes rrjeteve sociale po tregon se sa e lumtur është materialisht, shkruan lajmi.net

Ajo në Instastory ka hedhur ku shihet se ka treguar thonjtë e rregulluar.

Por, në fakt Adelina zbuloi unazën dhe orën e shtrenjtë që mbante dhe makinën lukoze që e ka blerë!/Lajmi.net/

screenshot_3

Loading...