Shkodran Mustafi pritet të largohet gjatë kësaj vere nga ArsenalI.

 

Futbollisti shqiptar nuk bën pjesë në planet e trajnerit të ri, Unai Emery dhe përfaqësuesit gjerman i duhet ta gjejë një klub të ri.

 

Sipas mediave spanjolle, për qendërmbrojtësin interesim ka shprehur Atletico Madridi.

 

Mustafi kishte luajtur me sukses në Spanjë me Valencian dhe mund të kthehet në La Liga.

 

 

Gjithashtu, Shkodrani në opsion e ka edhe rikthimin në futbollin gjerman.

Loading...